MENUPageHeader

Dobranie aparatu słuchowego spełniającego wszystkie oczekiwania – zarówno tych związanych z możliwościami aparatu jak i dotyczących kwestii finansowych – nie jest prostym zadaniem.

Doskonały dźwięk w podstawowej wersji aparatu.

Dzięki nowej serii Widex MENUTM użytkownik może cieszyć się naturalnym dźwiękiem bez ponoszenia wydatków na dodatkowe, nieprzydatne dla niego funkcje. W wersji podstawowej aparat MENU gwarantuje wspaniały, czysty dźwięk i wyposażony jest w najnowsze funkcje minimalizujące akustyczne sprzężenia zwrotne. Bez trudu przystosowuje się do zmiennych sytuacji akustycznych – co zazwyczaj możliwe jest jedynie w najdroższych modelach aparatów słuchowych.

Dopasowany do Twoich potrzeb

W przypadku konieczności zastosowania bardziej indywidualnego dopasowania wystarczy rozszerzyć wersję aparatu o dodatkowe kanały. Można też dodać więcej funkcji, na przykład nasz wyjątkowy program do terapii szumów usznych lub najnowszą technologię rozumienia mowy w hałasie.

Starczy poprosić specjalistę dopasowującego aparaty słuchowe o dobranie najodpowiedniejszych dla Państwa rozwiązań. Należy pamiętać, że dostępność opcji zależy od kraju dystrybucji.

Dnak zarówno bez jak i z dodatkowymi funkcjami, aparat słuchowy MENU zawsze gwarantuje wyraźny i czysty dźwięk.