DREAM – WIĘCEJ SŁÓW, WIĘCEJ DŹWIĘKU, BARDZIEJ OSOBISTY

Czytaj więcej...WIDEX DREAM umożliwia słyszenie większej ilości dźwięków niż jakikolwiek inny aparat słuchowy. Oznacza to możliwość usłyszenia jeszcze większej ilości sygnałów otaczającego nas świata w jakości najbardziej zbliżonej do dźwięku naturalnego, nawet w hałaśliwych sytuacjach takich jak przyjęcia, wydarzenia sportowe lub kino.

Dzięki wyjątkowej technologii zachowującej naturalność ludzkiego głosu, aparaty z serii WIDEX DREAM™ zapew-niają głos najbardziej zbliżony do naturalnego. Dzięki temu ponownie możesz cieszyć się rozmową, nawet w zatłoczonej restauracji lub na koncercie.

Aparat DREAM jest także bardziej osobisty – tylko w firmie Widex masz stały dostęp do MY.WIDEX.COM –osobistej strony internetowej z poradami i wskazówkami dotyczącymi Twoich aparatów DREAM.

Czytaj więcej...Naturalny dźwięk dostarczony bezprzewodowo

Chciałbyś słyszeć naturalnie brzmiące dźwięki? Nasze nowe aparaty z rodziny CLEAR pozwolą Ci słyszeć dźwięki tak zbliżone do naturalnych jak to tylko możliwe.

Aparaty CLEAR komunikują się ze sobą w sposób bezprzewodowy – dokładnie tak, jak czynią to uszy. Oznacza to, że wszystkie funkcje aparatu nieustannie się synchronizują, zapewniając użytkownikowi natychmiastowe dopasowanie do panujących warunków akustycznych. W rezultacie, nawet przy zmianie otoczenia z cichego na głośne, będziesz w stanie słyszeć wyraźnie.

Aparat CLEAR potrafi także sprostać wyzwaniu jakim jest słyszenie dźwięków dobiegających z rożnych kierunków. Jest to jedyny aparat firmy Widex, który pozwala skupić się na dźwiękach z danego kierunku bez potrzeby odwracania głowy – idealne rozwiązanie np. podczas jazdy samochodem.

A w połączeniu z ofertą unikatowych akcesoriów bezprzewodowych poprawia słyszenie w szczególnie wymagających warunkach akustycznych, takich  jak oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy rozmowa przez telefon komórkowy.

Czytaj więcej...Moc słyszenia

Mały, komfortowy i wszechstronny aparat WIDEX SUPER po raz pierwszy wprowadza rozwiązanie RITE w aparatach słuchowych dużej mocy.

SUPER:

  • ma dużą moc dla zapewnienia wysokiego poziomu głośności
  • odpowiednio wzmacnia dźwięki mowy
  • nie jest podatny na sprzężenia/ nie piszczy
  • ma wyjątkowo długo działającą baterię
  • jest przystosowany do codziennego i całodziennego użycia
  • jest solidny i jednocześnie stylowy
  • ma opcję wyboru jednej z dwóch słuchawek, dla umiarkowanego do głębokiego lub dla głębokiego do bardzo głębokiego ubytku słuchu. Dodatkowo oferuje różne końcówki lub wkładki. Ten wyjątkowo wszechstronny model wyposażony jest w funkcje InterEar, zapewniające lepszą lokalizację dźwięków.
  • Zoptymalizowany do użytku w salach lekcyjnych/ wykładowych, ze zintegrowanym odbiornikiem FM (tylko model VSD)

Czytaj więcej...Dobranie aparatu słuchowego spełniającego wszystkie oczekiwania – zarówno tych związanych z możliwościami aparatu jak i dotyczących kwestii finansowych – nie jest prostym zadaniem.

Doskonały dźwięk w podstawowej wersji aparatu.

Dzięki nowej serii Widex MENUTM użytkownik może cieszyć się naturalnym dźwiękiem bez ponoszenia wydatków na dodatkowe, nieprzydatne dla niego funkcje. W wersji podstawowej aparat MENU gwarantuje wspaniały, czysty dźwięk i wyposażony jest w najnowsze funkcje minimalizujące akustyczne sprzężenia zwrotne. Bez trudu przystosowuje się do zmiennych sytuacji akustycznych – co zazwyczaj możliwe jest jedynie w najdroższych modelach aparatów słuchowych.

Dopasowany do Twoich potrzeb

Czytaj więcej...Przyjemność słyszenia

Doskonała jakość dźwięku jest znakiem rozpoznawczym aparatów z rodziny mind. Jeśli szukasz aparatu  najwyższej klasy, będącego w stanie zapewnić Ci doskonałą jakość dźwięku w każdej sytuacji, aparat mind jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Mind jest ponadto pierwszym aparatem, w którym zastosowano rewolucyjny program relaksujących tonów harmonicznych. Może on być wykorzystany w celu odprężenia lub niwelowania niekorzystnego wpływu szumów usznych. Program Zen jest dostępny we wszystkich modelach z rodziny mind.

Pośród modeli mind, zarówno tych z najwyższej półki (mind440) jak i tych w klasie ekonomicznej (mind220) można znaleźć rozwiązanie do każdego rodzaju niedosłuchu.

Czytaj więcej...Passion, jeden z najmniejszych aparatów słuchowych na świecie, jest dowodem na to, że zaawansowane rozwiązania technologiczne mogą mieć również atrakcyjny wygląd. Ultra-mały, niewiarygodnie wygodny, elegancki i dyskretny – wszystkie te cechy składają się na ogólny obraz aparatu Passion.

Jak to osiągnęliśmy? Słuchawka w aparacie Passion znajduje się poza obudową aparatu i jest umieszczona bezpośrednio w przewodzie słuchowym. Dzięki temu sama obudowa aparatu - która podczas używania znajduje się za uchem – mogła zostać znacznie zmniejszona. Jednocześnie zachowane zostały wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od aparatu firmy Widex.

Czytaj więcej...Zaprojektowany specjalnie dla niemowląt i małych dzieci.

Aparat WIDEX BABY 440 jest jedynym aparatem słuchowym zaprojektowanym specjalnie dla niemowląt i małych dzieci.

Jest tak niewiarygodnie mały i wygodny w użytkowaniu, że dziecko praktycznie go nie dostrzega. Jest bardzo lekki, co pozwala dziecku nosić go przez dłuższy czas. Zastosowano w nim odporne i mocne materiały, by wytrzymał najcięższe próby użytkowania.