463242449Współczesne aparaty słuchowe pozwalają na dobre słyszenie w wielu sytuacjach słuchowych.

Jeśli jednak rozmawiasz przez telefon, oglądasz TV lub jesteś w głośnym otoczeniu, prowadzenie rozmowy nadal może stanowić wyzwanie.

Tutaj wkracza Portfolio Urządzeń do Komunikacji Bezprzewodowej firmy Phonak. To wsparcie do aparatów słuchowych pozwoli Ci słyszeć więcej w najtrudniejszych sytuacjach akustycznych.

Usłysz lepiej hałasie lub z odległości podczas rozmowy telefonicznej w sszkole czy odbierając sygnał audio z TV i innych multimediów.

 

roger penRoger Pen to bezprzewodowy mikrofon, który redukuje hałas tła i przesyła wyraźny głos rozmówcy bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych.

 

roger clipRoger Clip-On Mic mały wygodny mikrofon noszony przez Twojego rozmówcę w hałasie lub jeśli znajduje się w pewnej odległości.

 

 

phonak dectPhonak DECT CP1 – Ten telefon wygląda jak standardowy telefon, ale potrafi znacznie więcej – przesyła sygnał jednocześnie do obojga uszu, redukując hałas i zwiększając zrozumienie mowy.

 

phonak compilotPhonak ComPilot pozwala cieszyć się wyraźnym słyszeniem rozmowy telefonicznej i jakością sygnału audio z multimediów.

 

 

phonak remotemicPhonak RemoteMic Dyskretny i lekki bezprzewodowy mikrofon w połączeniu z urządzeniem ComPilot ułatwia rozmowy w hałaśliwych miejscach, przesyłając głosy na odległość do 20 metrów prosto do aparatów słuchowych.

 

phonak tvlinksPhonak TVLink S – zamienia Twoje aparaty słuchowe w bezprzeowody zestaw słuchawkowy do odbierania sygnału z TV w jakości stereo.

 

phonak pilotonePhonak PilotOne prosty, przyjazny użytkownikowi pilot, który w pełni wspiera ustawienia  funkcji aparatów.

 

phonak mypilotPhonak myPilot zaawansowany pilot zapewniający obuuszne zmiany programów lub głośności w aparatach.

 

 

roger edukacjaRoger do zastosowań edukacyjnych – wypełnia luki rozumienia poprzez przekazywanie głosu nauczyciela bezpośrednio do uszu uczniów.