Czytaj więcej...Sygnał z nadajnika po stronie ucha nie nadającego się do aparatowania przesyłany jest bezprzewodowo w czasie rzeczywistym do aparatu słuchowego. Stabilna bezprzewodowa transmisja zapewnia słyszenie bez zakłóceń. Piękno tej technologii polega na braku jakichkolwiek dodatkowych zewnętrznych czy wewnętrznych elementów. To sprawia, że Phonak CROS jest nie tylko najbardziej zaawansowanym technologicznie, ale również najmniejszym i najlżejszym rozwiązaniem.

Czytaj więcej...Współczesne aparaty słuchowe pozwalają na dobre słyszenie w wielu sytuacjach słuchowych.

Jeśli jednak rozmawiasz przez telefon, oglądasz TV lub jesteś w głośnym otoczeniu, prowadzenie rozmowy nadal może stanowić wyzwanie.

Tutaj wkracza Portfolio Urządzeń do Komunikacji Bezprzewodowej firmy Phonak. To wsparcie do aparatów słuchowych pozwoli Ci słyszeć więcej w najtrudniejszych sytuacjach akustycznych.

Usłysz lepiej hałasie lub z odległości podczas rozmowy telefonicznej w sszkole czy odbierając sygnał audio z TV i innych multimediów.

Wykonujemy wszystkie typy indywidualnych wkładek dousznych:

  1. Wkładka otwarta.
  2. Wkładka "szkieletowa".
  3. Wkładka zamknięta.
  4. Wkładka z otworem wentylacyjnym.
  5. Wkładka "pełna" ("całościowa") (dla aparatów kieszonkowych).

Dobrze dopasowana wkładka to jeszcze nie wszystko. Musi być również łatwo włożyć ją do ucha. Jeżeli pacjent nie potrafi tego zrobić samodzielnie, należy mu pomóc. Ważne jest też, aby rurka łącząca aparat słuchowy zwkładką uszną była odpowiedniej długości... jeżeli jest za krótka,pacjent odczuwa niemiłe ciągnięcie przy wkładce. Jeżeli jest za długa, trudno jest odpowiednio umieścić aparat słuchowy za uchem, czy też rurka wygina się powodując zakłócenia, lub blokując dźwięk.

Ze względu na kształt przewodu słuchowego najłatwiej jest zawsze wsunąć wkładkę zpozycji za plecami osoby korzystającej zaparatu. Przy lekkim pociągnięciu ucha do góry przewód słuchowy prostuje się irozszerza. Wniektórych przypadkach można wtedy wsunąć wkładkę złatwością, zreguły jednak doradza się delikatne "wkręcanie" jej do uzyskania prawidłowej pozycji. Należy przy tym zawsze zachować ostrożność, gdyż przewód słuchowy może być bolesny!

Dysponujemy wszystkimi typami baterii, akumulatorków, akcesoriów do czyszczenia wkładek oraz aparatów słuchowych.